Квітень 2023г.
АУДИТОРСЬКИЙ
ЗВІТ ЗА 2023РІК
Липень 2023г.
АУДИТОРСЬКИЙ
ЗВІТ ЗА 2022РІК
Липень 2022г.
АУДИТОРСЬКИЙ
ЗВІТ ЗА 2021РІК
Липень 2020г.
Лейкопластир IPlast
Запущено власне виробництво лейкопластирів IPlast
Листопад 2020г.
Аудиторський висновок за 2019 рік
SWISS ENERGY НА CPHI WORLDWIDE 2019
З 5 по 7 листопада CPhI Worldwide відкрив двері для свого 30-го випуску з більш ніж 100-годинними презентаціями, передбачуваними 45 000 міжнародними відвідувачами 2500 експонентів зі всього ланцюжка поставок фармацевтики. Med-House зустрічав клієнтів і партнерів на своєму стенді 91H68NEP в Messe Frankfurt, Німеччина.
Жовтень 2018г.
ВИСТАВКа BOOTH 14.1C31NEP В CPHI WORLDWIDE
Компанія MEDHOUSE представила бренд Swiss Energy на міжнародній виставці в Мадриді. 
Серпень 2017г.
Swiss Energy
Вітаміни Swiss Energy спеціально розроблені швейцарською компанією FreiCare Swiss AG, враховуючи рекомендації провідних фахівців охорони здоров'я. Swiss Energy - один з лідируючих брендів в області охорони здоров'я, мета якого зробити життя людей більш здоровою і щасливою.
Травень 2017г.
Dentissimo
Одна з кращих зубних паст Dentissimo Швейцарського виробництва тепер стала доступна в Україні. Продукція DENTISSIMO проводиться на найсучаснішому заводі з сучасними технологіями і сертифікатом GMP.
 
Вересень 2016р.
TRISA
Компанія MEDHOUSE - офіційний дистриб'ютор в Україні ТМ Trisa (Швейцарія). Завдяки продукції восокої якості компанія Trisa є ключовим виробником засобів для догляду за ротовою порожниною у ряді країн. Всі зубні щітки Trisa виробляються у Швейцарії відповідно до найсуворіших критеріїв якості.
Липень 2016р.
БОЛГАРСЬКА Валеріана ФОРТЕ
Новий партнер - торгова марка Болгарська Валеріана Форте (Болгарія). Комбінація натуральних екстрактів валеріани, глоду, м'яти перцевої і меліси, які входять до складу "Болгарської валеріани форте", надає сильний заспокійливий ефект.
Березень 2016р.
ovo
Ми впевнені, Ви обожнюєте свого малюка! Компанія MEDHOUSE  пропонує Вам найтендітніше піклування за Вашою дитиною в перші дні життя! Спробуйте одноразові пелюшки для новонароджених та лалактаційні вкладиши для мам від нашої власної ТМ OVO.
Грудень 2015р.
supravit
Новий партнер - торгова марка SupraVit (Швейцарія). Бути здоровим зараз модно! Оптимальний баланс інгрідієнтів, необхідних організму у доцільній мірі - це найголовнішеправило, яке використовує SupraVit у виробництві шипучих ы таблетованих вітамінів.
Березень 2014р.
Abena
Розвиваючи лінійку високоякісних продуктів для лежачих хворих, наша компанія почала співпрацю з лідером ринку поглинаючих виробів з Данії - компанією ABENA, якість продукції якої визнана найкращою за надійністю для пацієнтів з нетриманням.
 
 
Жовтень 2013р.
виставка «Охорона здоров'я 2013»
Компанія MEDHOUSE - учасник 23-й міжнародної медичної виставки «Охорона здоров'я-2013» м.Київ.
Вересень 2013р.
Dr. Frei
Новий партнер – торгова марка Dr.Frei (Швейцарія). Dr.Frei – виробник професійних і ексклюзивних медичних приладів для домашнього використання.
 
 
25 - 27 вересня 2012р.
виставка «Охорона здоров'я 2012»
Участь в 21-й Міжнародній медичній виставці «Охорона здоров'я 2012» м. Київ.
Вересень 2012р.
«Інновації в медицині – здоров'я нації »
Компанія  MEDHOUSE - учасник міжнародного форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації » м. Київ.
Вересень 2012р.
«Зірка Якості»
Відповідно до національного рейтингу якості товарів і послуг, компанія MEDHOUSE – найкращий в Україні виробник послуг з оптової торгівлі фармацевтичними товарами.
Серпень 2011р.
Rossmax
У портфелі компанії – нова торгова марка Rossmax (Швейцарія), яка займає одну з лідируючих позицій на світовому ринку товарів медичного призначення.
Квітень 2007р.
Gamma
Зареєстрована власна торгова марка Gamma. Під даною торговою маркою вже 7-й рік виготовляється якісна медична техніка та інші товари для краси і здоров'я.
Липень 2001р.
microlife
Компанія стає офіційним дистриб'ютором в Україні провідної торгової марки Microlife (Швейцарія). Завдяки медичній техніці Microlife люди в усьому світі можуть отримувати точну і надійну інформацію про стан свого здоров'я.
Червень 1999р.
ЗАСНУВАННЯ КОМПАНІЇ
Відкриття компанії MEDHOUSE