MEDHOUSE - провідна, динамічна і швидкозростаюча дистриб'юторська компанія. Компанія MEDHOUSE є офіційним представником і партнером відомих у всьому світі брендів: Promedica, Gamma, Now Foods, Dentissimo Premium Oral Care.

Компанія MEDHOUSE - визнаний лідер на ринку медичної техніки України. Багаторічний досвід компанії дозволяє утримувати лідерські позиції, розширювати свої горизонти, щорічно поповнюючи свій портфель новими світовими брендами. Лідерство компанії на ринку України та плідна співпраця із зарубіжними партнерами підтверджується не тільки нагородами та сертифікатами, а й реальними результатами:

 
                                                 
 Досвід і знання галузі
25 років компанія MEDHOUSE успішно працює на ринку України. Складно переоцінити бізнес, який стояв біля витоків галузі. Компанія веде переговори з національними торговими і аптечними мережами, самостійно імпортує і доставляє товари, а також обслуговує продану техніку.
 
Сильні бренди - сильна компанія
У портфоліо MEDHOUSE відомі світові бренди: Promedica, Gamma, Now Foods, Dentissimo Premium Oral Care. Згідно з даними досліджень, компанія MEDHOUSE лідирує на українському ринку медтехніки з брендами Promedica, Gamma. 
 
 
Капітал MEDHOUSE - команда
Штат співробітників компанії нараховує більше 450 чоловік. Відмінна команда професіоналів вміє ставити високі цілі і успішно вирішувати амбітні завдання. Саме колектив однодумців вивів MEDHOUSE на провідні позиції ринку і продовжує утримувати лідерство.
 
Поруч зі споживачем 24 години на добу
У компанії MEDHOUSE розвинена всеукраїнська мережа регіональних представництв: 27 офісів і 300 торгових співробітників, які відвідують щодня по три тисячі торгових точок. У MEDHOUSE  дбають не тільки про зростання продажів, але і підтримку своїх клієнтів 24/7, центри обслуговування і консультування є в 27 великих містах України.
 
Самостійний імпорт і незалежна логістика
MEDHOUSE імпортує товар самостійно. У розпорядженні компанії центральний розподільний склад для імпорту на 15 000 м2 і 27 регіональних мобільних складів. Логістичний відділ може швидко доставити товар безпосередньо в аптеку або супермаркет без послуг аутсорса: 170 автомобілів забезпечать своєчасну появу товару на полицях аптек і магазинів.
Торгові точки по всій Україні
&nbspБути близько до кожного клієнта - компанія MEDHOUSE  вирішила це питання максимально ефективно: 10 тисяч аптек і 8 тисяч точок в супермаркетах співпрацюють з нами регулярно. За допомогою MEDHOUSE можна максимально швидко і ефективно потрапити в роздрібні і аптечні мережі на всій території України.
Сильний і професійний маркетинг
Професфйна команда відділу маркетингу. Особливість роботи полягає в тому, що кожен бренд веде окремий фахівець. Сучасне просування продукції маркетологів MEDHOUSE  включає в себе не тільки роботу з торгові мережами, але і повноцінну турботу про бренд в digital просторі: SMM, SEO, PPC, контент і відео маркетинг. У комплексі робота з лідерами думок і ТБ-рекламою дозволяють збільшувати продажі і впізнаваність брендів.
Успіхи і перспективи зростання
Міжнародні бренди з портфоліо MEDHOUSE добре знайомі споживачам і заслужили довіру багатьох українських сімей: кожна п'ятнадцята сім'я користується продукцією ТМ Gamma. Стандарти роботи компанії високо цінуються на ринку. Експерти національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості 2011» визнали MEDHOUSE кращою компанією в Україні в області товарів медичного призначення. Лідерські позиції в сфері товарів медичного призначення, відомі бренди, амбітна і вірна справі команда, незалежна логістика і широке охоплення роздрібних мереж - все це дозволяє MEDHOUSE  з упевненістю дивитися в майбутнє.