всі новини
ТОМУ ЩО ПІКЛУЄМОСЯ
05 Серпня 2014

Розвиваючи лінійку високоякісних продуктів для лежачих хворих, наша компанія почала співпрацю з лідером ринку поглинаючих виробів з Данії - компанією ABENA, якість продукції якої визнана найкращою за надійністю для пацієнтів з нетриманням.

Нетриманням сечі називається стан, при якому пацієнт не може самостійно контролювати цей процес. Нетримання сечі впливає практично на всі сторони життя хворих, істотно погіршуючи їх соціальну, побутову, професійну і сімейну адаптацію, тобто те, що прийнято позначати терміном «якість життя». Проблема нетримання сечі знаходиться на стику декількох галузей медицини. Вкрай важливим в догляді за такими хворими є якість поглинаючих виробів.

ABENA - Датська сімейна компанія, заснована в 1953 році. Власні виробничі потужності, інноваційні технології та клінічні випробування дозволяють цій компанії утримувати лідируючі позиції за якістю.

Широкий асортимент дозволяє підібрати виріб за способом використання (лежачий хворий, інвалід-візочник, пацієнт, що зберіг рухову активність і т.д.); за розміром (від найменшого для підлітків до пацієнтів з великими габаритами); за ступенем поглинання.

Багаторічний досвід і співробітництво з провідними профільними клініками і постійне інвестування у виробництво дозволило тм Абена розробити унікальні продукти для нетримання. Інноваційні розробки і застосування найсучасніших матеріалів дозволили домогтися високих результатів і гарантувати споживачеві надійний захист і безпечне використання.

Всі продукти тм ABENA відрізняються максимальними показниками за швидкістю та обсягом поглинутої рідини. ABENA - продукти, створені з максимальною турботою.