всі новини
Кисневі концентратори Promedica OX-10
18 Січня 2021

Компанія MedHouse завжди намагається поліпшити якість життя і здоров'я кожного українця: тонометри для безкоштовного вимірювання тиску в аптеках, вітаміни для дітей з малозабезпечених сімей та дитячих будинків, розширення асортименту медтехніки, якої не вистачає в умовах пандемії. Завдяки зусиллям компанії, в Україну постачається найнеобхідніше обладнання для лікарень - кисневі концентратори бренду Promedica.

Кисневі концентратори «Promedica OX-10, 10 л» - це обладнання необхідне для ефективної допомоги пацієнтам з важким перебігом хвороби. Більш того, концентратори потрібні не тільки під час пандемії, адже в кисні потребують і пацієнти з іншими захворюваннями дихальних шляхів.

На сьогоднішній день, 100 таких кисневих концентраторів передані в обласні, міські і районні лікарні Ужгорода, Житомира, Полтави, Івано-Франківська, Львова, Сум, Чернівців, Херсона, Одеси, Миколаєва, Чернігова, Києва, Луцька, Запоріжжя, Вінниці та інших регіональних центрів. Чотири з них встановлені і у нас в Дніпрі, в Дніпровській міській клінічній лікарні №2.

Ми продовжуємо працювати в умовах жорстких обмежень і триваючої пандемії. Сприяти, щоб мільйони українців могли впоратися з будь-якими труднощами в цей непростий період.